دکوراسیون آشپزخانه

ایده‌هایی جذاب برای آشپزخانه

یک آشپزخانه مدرن باید طراحی ای زیبا داشته باشد و روی آن فکر و وقت زیادی گذاشته شود. همچنین باید مفاهیم هوشمندانه ای که به شما کمک می‌کند تا از فضای آشپزخانه خود بهنیه استفاده کنید را نیز بدانید. حال با وجود تمام ایده های الهام بخش آشپزخانه مدرن که وجود دارد، چگونه آشپزخانه خود را مدرن می‌کنید تا هم وقت شما گرفته نشود و هم آشپزخانه مناسب خود را بسازید؟ اگر هدف نهایی شما ایجاد یک آشپزخانه شیک و مدرن است اما نمی‌دانید چگونه و با رعایت چه نکاتی این کار را انجام دهید، ما امروز اینجا هستیم تا بهترین ایده ها برای دکوراسیون آشپزخانه مدرن را با شما بررسی کنیم. با ایده گرفتن از همین چند نکته، کار شما بسیار راحت خواهد شد و در زمان خود صرفه جویی کرده اید. از آنجایی که آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های منزل است، مطمئناً این ایده های مدرن آشپزخانه نکات الهام بخشی را برای بهتر درست کردن آن به شما نشان می‌دهد.

کاغذ دیواری برجسته و پررنگ انتخاب کنید

شاید فکر کنید که کاغذ دیواری کمی قدیمی به نظر می‌رسد و گزینه مناسبی برای آشپزخانه مدرن شما نیست، اما اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که چاپ کاغذ دیواری های مدرن، در این اواخر بسیار مورد استفاده قرار گرفته و شیوه ای نوآورانه بوده است. به لطف فن آوری های جدید چاپ، به راحتی می‌توانید کاغذ دیواری مورد علاقه خودتان، با هر طرح یا نقاشی ای که به نظرتان به آشپزخانه احساس مدرنیته بودن می‌دهد سفارش دهید. بهتر است برای آشپزخانه سراغ کاغذ دیواری های برجسته و پررنگ با مقیاس بزرگ بروید، اما اگر این پوشش موردپسند شما نبود، می‌توانید الگوی ریز و ظریف‌تر آن را انتخاب کنید. فقط مطمئن باشید که کاغذ دیواری جدید آشپزخانه شما دارای رنگ هایی است که سال ها از آنها راضی خواهید بود. زیرا این کار پرهزینه ای است و اگر از آن خوشحال نباشید و لذت نبرید هیچ سودی برای شما ندارد و با هر بار وارد شدن به آشپزخانه شما را دلزده می‌کند.

 

از کابینت های طبقه بالا صرف نظر کنید

برای داشتن آشپزخانه ای بازتر و روشن تر، از کابینت های بزرگ و جا گیر طبقه های بالا صرف نظر کنید. با این کار شما یک ظاهر تمیزتر خواهید داشت. این کار به شما فضا برای نصب قفسه های باز و زیبا می‌دهد که می‌توان از آن ها استفاده های زیادی کرد؛ همچنین باعث می‌شود سقف آشپزخانه شما بلندتر به نظر برسد و آشپزخانه شما احساس سبک تری داشته باشد. شما می‌توانید روی این قفسه ها را با ظروف شیشه ای و دیگر وسایل مربوط به آشپزخانه که مدرن هستند دکور کنید و احساس زیبایی و مدرنیته را به خود هدیه کنید. قفسه های آویز از لوازم کاربردی، چشم نواز و سرگرم کننده هر آشپزخانه هستند. می‌توانید از آن ها هم به عنوان محلی برای ذخیره سازی و هم برای به نمایش گذاشتن وسایلی که دوست دارید استفاده کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید